» send mail til påmeldingsmottaker
» list alle påmeldte

Påmelding til Funksjonærpåmelding KM 2019

Funksjonærpåmelding til vårt Kretsmesterskap 26-27 januar 2019. Vi trenger ALLE familier i skigruppa til å stille opp for å hjelpe til. Kryss av for hva du helst vil jobbe med og hvilke dager du kan jobbe. Fredagen gjelder kun utvalgte jobber (arenarigging). Oppgi din epost så vi kan komme i kontakt med deg. Epost vil ikke være synlig for andre enn arrangørkomite.

Fornavn: *
Etternavn: *
Kontakt e-mailadresse:

(kontaktinfo for arrangøren - din e-mail vil være skjult for alle andre)
Klasse: *

(dersom ulik klasse på de ulike dagene, meld deg på i flere omganger)
Ønsker å delta på: * (kryss av)
  »   Fredag - rigging (25/1)   :
  »   Lørdag (26/1)   :
  »   Søndag (27/1)   :
Øvrige påmeldingsdata:
  »   Kommentar:   (info)
 

 
  * markerer obligatoriske felt

Påmeldte deltakere til Funksjonærpåmelding KM 2019

Klikk på etternavnet ditt dersom du ønsker å endre brikkenummer, tilleggsinfo eller melde deg på flere dager.
Øvrige endringer / strykninger må gjøres pr. e-mail til Cecilie Clement (email: cecilie@clement.no, tlf: 93432284)

Etternavn Fornavn Klasse Fredag - rigging Lørdag Søndag Kommentar
Cimmerbeck Maja Premieutdeling     x Sett meg på det dere trenger
Andersen Solveig Oldervik Salg   x    
Brundtland Bernt Arena/rigg   x x  
Lo Beathe Løypevakt     x  
Bjørnson Thor Parkering   x x  
Stokke Torbjørn Start   x x  
Bryne Are Salg   x    
Steimler Christian Arena/rigg x      
Sjøholt Karl Erik Arena/rigg x x x Arenaansvarlig
Bergfald Bård Løypevakt     x  
Eriksen Ola Arena/rigg x x    
Andersen Erik Salg x x x Ansvarlig salg
Alvenes Andreas Start   x x  
Moen Ellen Baastad Salg     x  
Reinemo Arne Salg     x Jobbet på start før, gjerne løypevakt hvis behov
Pretorius Jon Andreas Løypevakt     x Fleks med tanke på oppgaver
Skjølsvold Reidar Løypevakt   x    
Nilsen Beate Salg   x   Kan ta med bakst
Løken Jan Henning Løypevakt x x x Løypesjef
Skjølsvold Hege Burud Løypevakt   x    
Winger Kjell Parkering   x    
Stensvik Kjetil Løypevakt     x  
Myhre Live Marie Løypevakt   x    
Østby Jens Gunnar Løypevakt   x x Eventuelt start mål
Berge Ida Arena/rigg x      
Dahl Øystein Heggelund Arena/rigg x      
Weierholt Jørgen Løypevakt   x    
Øderud Ingeborg Tidtaking   x x hvis behov ellers sekretariat?
Eriksen Astrid Helene Arena/rigg x      
Halvorsen Inge Mål   x x  
Berner Arne Arena/rigg x      
Salut Anja Salg     x  
Wollebek Vidar Løypevakt     x  
Anonsen Jan H Salg x x x Vi er flexible i forhold til arbeidsoppgaver
Frigstad Marte Mål   x   Kan kun lørdag.
Hjelpdahl Elin Sekretariat   x x  
Deinboll Peter Arena/rigg x x x  
Revelsby Arnfinn Løypevakt   x    
Dahl Agata K K Start   x x  
Gramshaug Katrine Salg   x    
Nyrud Linda Løypevakt   x    
Meland-Tangen Håkon Sekretariat   x x alternativt parkering
Knudsen Christoffer Paur Arena/rigg x      
Borander Cecilie Løypevakt     x  
Ophus Dag Parkering   x x Ansvarlig parkering sammen med Kjell Kråkenes
Sandal Jan Even Løypevakt     x  
Hultman Per Einar Parkering   x x  
Henriksen Hugo J. Mål   x x Ansvarlig mål sammen med Rikke
Wendt Kaja Salg   x    
Brustad Kristian Løypevakt   x x  
Sørensen Bjørn Martin Arena/rigg x x    
Kamsvåg Cecilie Løypevakt   x    
Kinne IngebjØrg Salg   x    
Myhre Hilde Løypevakt   x    
Lindvik Trond Løypevakt     x  
Andersen Trond Arena/rigg x      
Kruse Pia Salg   x   Går kl. 17
Gundersen Stian Løypevakt   x x  
Moen Øyvind Salg   x x  
Myrmel-Johansen Lars-Henrik Mål     x  
Myrmel-Johansen Elin Start   x   Kan kun på lørdagen, men får ikke endret det
Løken Cathrine Salg   x   Alternativt løyevakt
Jutkvam Morten Mål   x x Alternativt start
Kreken Lars Eivind Mål   x x  
Retterstøl Lars Lege     x Lege ved behov ellers løypevakt
Pedersen Marianne Salg   x x  
Maubach Nina Therese Løypevakt   x x  
Odgaard Per Dissing Salg     x Jeg er dansk og har begrenset erfaring med å arrangere skirenn...
Bjørnstad Helge Salg     x  
Bjørnstad Helge Arena/rigg x      
Grimstad Kyrre Start   x x Alternativt mål, sekretariat, salg
Halvorsen Siri Mål   x x  
Fossgård Kjell Start   x x  
Hirsch Øyvind Arena/rigg x      
Jacobsen Linda Løypevakt   x x  
Hårstadhaugen Liv Parkering   x x  
Aanstad Morten Arena/rigg x      
Eckhoff Christian Start     x  
Eckhoff Hilde Løypevakt        
Lunde Kari Sekretariat   x    
Harald Sekretariat   x x  
Falch Anine Premieutdeling   x    
Boije Einar Løypevakt   x x  
Olafsens Simen Løypevakt     x  
Holtet Helene Sekretariat   x    
Tjernshaugen Karl Erik Løypevakt   x x  
Brendengen Einar Løypevakt   x x  
Vagrum Espen Løypevakt x x x  
Borgholt Øyvin Arena/rigg x      
Røer Knut Arne Løypevakt   x x Løypsjef og sikkerhet
Seligmann Jytte Mål   x x  
Berge Eili Vigestad Start   x x  
Reinemo Rikke Mål   x x Ansvarlig Mål
Ingierd Pål Christian Tidtaking   x x Hovedansvarlig tidtaking
 
Forklaring til tabellen:
x: normalt påmeldt, E: etteranmeldt, E1: etteranmeldt innenfor første eanm.frist, E2: etteranmeldt etter første eanm.frist.
 

Antall påmeldte til Fredag - rigging: 19
Antall påmeldte til Lørdag: 64
Antall påmeldte til Søndag: 58