» send mail til påmeldingsmottaker
» gå til påmeldingsskjema

Påmeldte deltakere til Funksjonærpåmelding KM 2019

Klikk på etternavnet ditt dersom du ønsker å endre brikkenummer eller tilleggsinfo.
Øvrige endringer / strykninger må gjøres pr. e-mail til Cecilie Clement (email: cecilie@clement.no, tlf: 93432284)

Etternavn Fornavn Klubb Klasse
Maubach Nina Therese Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Frigstad Marte Bækkelagets Sportsklub Mål
Winger Kjell Bækkelagets Sportsklub Parkering
Tveite Monica Bækkelagets Sportsklub Salg
Boije Einar Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Sørensen Bjørn Martin Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Bjørnson Thor Bækkelagets Sportsklub Parkering
Østby Jens Gunnar Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Jahrmann Jill Bækkelagets Sportsklub Premieutdeling
Tjernshaugen Karl Erik Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Myhre Hilde Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Steimler Christian Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Bjørnstad Helge Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Revelsby Arnfinn Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Borgholt Øyvin Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Kruse Pia Bækkelagets Sportsklub Salg
Eriksen Ola Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Fossgård Kjell Bækkelagets Sportsklub Start
Nyrud Linda Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Weierholt Jørgen Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Østby Jannike Bækkelagets Sportsklub Start
Berge Eili Vigestad Bækkelagets Sportsklub Start
Myrmel-Johansen Lars-Henrik Bækkelagets Sportsklub Mål
Moen Ellen Baastad Bækkelagets Sportsklub Salg
Hårstadhaugen Liv Bækkelagets Sportsklub Parkering
Borander Cecilie Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Halvorsen Inge Bækkelagets Sportsklub Mål
Sanness Hilde Kristin Bækkelagets Sportsklub Salg
Jutkvam Morten Bækkelagets Sportsklub Mål
Skjølsvold Reidar Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Eckhoff Hilde Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Hultman Per Einar Bækkelagets Sportsklub Parkering
Wollebek Vidar Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Cimmerbeck Maja Bækkelagets Sportsklub Premieutdeling
Pedersen Marianne Bækkelagets Sportsklub Salg
Skjølsvold Hege Burud Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Blix Jørgen Bækkelagets Sportsklub Start
Falch Anine Bækkelagets Sportsklub Premieutdeling
Brustad Kristian Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Lo Beathe Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Myhre Live Marie Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Hoksrud Aasne Bækkelagets Sportsklub Lege
Holtet Helene Bækkelagets Sportsklub Sekretariat
Kinne IngebjØrg Bækkelagets Sportsklub Salg
Bryne Are Bækkelagets Sportsklub Salg
Bjørnstad Helge Bækkelagets Sportsklub Salg
Deinboll Peter Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Vagrum Espen Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Andersen Trond Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Bergfald Bård Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Halvorsen Siri Bækkelagets Sportsklub Mål
Gramshaug Katrine Bækkelagets Sportsklub Salg
Dahl Øystein Heggelund Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Lexerød Jens Bækkelagets Sportsklub Start
Seligmann Jytte Bækkelagets Sportsklub Mål
Moen Øyvind Bækkelagets Sportsklub Salg
Alvenes Andreas Bækkelagets Sportsklub Start
Jacobsen Linda Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Knudsen Christoffer Paur Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Eriksen Astrid Helene Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Holberg Geir Ivar Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Ingierd Pål Christian Bækkelagets Sportsklub Tidtaking
Løken Cathrine Bækkelagets Sportsklub Salg
Pretorius Jon Andreas Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Eckhoff Christian Bækkelagets Sportsklub Start
Sandal Jan Even Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Salut Anja Bækkelagets Sportsklub Salg
Weiby Simen Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Retterstøl Lars Bækkelagets Sportsklub Lege
Løken Jan Henning Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Aulin Marianne Og Thomas Bækkelagets Sportsklub Mål
Harald Bækkelagets Sportsklub Sekretariat
Wendt Kaja Bækkelagets Sportsklub Salg
Brundtland Bernt Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Hjelpdahl Elin Bækkelagets Sportsklub Sekretariat
Stensvik Kjetil Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Gamst Frank Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Olafsens Simen Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Kamsvåg Cecilie Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Stokke Torbjørn Bækkelagets Sportsklub Start
Odgaard Per Dissing Bækkelagets Sportsklub Salg
Tofte Thomas Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Brendengen Einar Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Lindvik Trond Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Sjøholt Karl Erik Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Grimstad Kyrre Bækkelagets Sportsklub Start
Dahl Agata K K Bækkelagets Sportsklub Start
Berge Ida Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Røer Knut Arne Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Gundersen Stian Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Andersen Erik Bækkelagets Sportsklub Salg
Hirsch Øyvind Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Meland-Tangen Håkon Bækkelagets Sportsklub Sekretariat
Øderud Ingeborg Bækkelagets Sportsklub Tidtaking
Kolflaath Baard André Bækkelagets Sportsklub Løypevakt
Reinemo Rikke Bækkelagets Sportsklub Mål
Myrmel-Johansen Elin Bækkelagets Sportsklub Start
Reinemo Arne Bækkelagets Sportsklub Salg
Aanstad Morten Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Ophus Dag Bækkelagets Sportsklub Parkering
Berner Arne Bækkelagets Sportsklub Arena/rigg
Berg Øystein Bækkelagets Sportsklub Tidtaking
Kreken Lars Eivind Bækkelagets Sportsklub Mål
Nilsen Beate Bækkelagets Sportsklub Salg
Sørensen Paal Bækkelagets Sportsklub Parkering
Lunde Kari Bækkelagets Sportsklub Sekretariat
Henriksen Hugo J. Bækkelagets Sportsklub Mål
Anonsen Jan H Bækkelagets Sportsklub Salg
Andersen Solveig Oldervik Bækkelagets Sportsklub Salg
 

Antall påmeldte: 109