» gå til arrangementets hovedside
» send mail til påmeldingsmottaker
» gå til påmeldingsskjema

Påmeldte deltakere til Brannfjell Opp! motbakkeløp

Klikk på etternavnet ditt dersom du ønsker å endre brikkenummer eller tilleggsinfo.
Øvrige endringer / strykninger må gjøres pr. e-mail til Pål Ingierd (email: pingierd@gmail.com)

Etternavn Fornavn Klubb Klasse
Akersveen Sverre BSK annet Menn Senior
Albrecht-Holberg Leon BSK ski Gutter 2009
Andersen Mari BSK ski Kvinner foreldreklasse
Andreassen Milla G BSK ski Jenter 2005
Andreassen Ola BSK ski Menn foreldreklasse
Barslund Iver BSK fotball Gutter 2007
Benberg Oliver BSK ski Gutter 2009
Benberg Oscar BSK ski Gutter 2012
Bender Eline BSK ski Jenter 2007
Bergfald Sivert BSK ski Gutter 2008
Bernhoftsen-Banks Alec BSK ski Gutter 2011
Bernhoftsen-Banks Luka BSK ski Gutter 2008
Berthinussen Axel BSK fotball Gutter 2007
Bjarttun Alvenes Eira BSK ski Jenter 2012
Bjarttun Alvenes Tora BSK ski Jenter 2009
Bjarttun Jørgensen Signe BSK ski Kvinner foreldreklasse
Bjertnes Marcus BSK fotball Gutter 2007
Blix Sebastian BSK ski Gutter 2009
Blix Selma BSK ski Jenter 2011
Boneng Kjenne Elias BSK fotball Gutter 2007
Borander Marlin BSK ski Jenter 2008
Bovim Rabey Sophia Utenfor BSK Jenter 2013
Bru Jonathan Negaard BSK ski Gutter 2012
Brustad Kristian BSK ski Menn foreldreklasse
Harald BSK ski Menn foreldreklasse
Baastad Straume Julian Alexander BSK fotball Gutter 2007
Carlsen Markus Øksnes BSK innebandy Gutter 2004
Clement Liam BSK ski Gutter 2010
Clement Lotte BSK ski Jenter 2008
Clement Lucas BSK ski Gutter 2012
Deinboll Alexander Hjelpdahl BSK ski Gutter 2007
Deinboll Peter BSK ski Menn foreldreklasse
Deinboll Wilhelm Hjelpdahl BSK ski Gutter 2005
Dokken Felix BSK fotball Gutter 2006
Dyrud Oliver BSK fotball Gutter 2007
Eckhoff Joachim BSK ski Gutter 2005
Eide Aksel BSK ski Gutter 2006
Eriksen Ada Korsnes BSK ski Jenter 2008
Eriksen Anna Korsnes BSK ski Barn 2014 og yngre
Eriksen Christian BSK ski Menn foreldreklasse
Eriksen Jonathan Lind BSK ski Gutter 2009
Eriksen Petter Lind BSK ski Gutter 2011
Eriksson Sondre BSK ski Gutter 2009
Ervik Arild Utenfor BSK Menn foreldreklasse
Evrin August BSK fotball Gutter 2008
Evrin Edvard BSK ski Gutter 2010
Evrin Rasmus BSK ski Menn foreldreklasse
Fernander Carla Strand BSK ski Jenter 2012
Fernander Leah Strand BSK ski Jenter 2010
Fimland Tias BSK fotball Gutter 2007
Fischer Andersson Emil BSK fotball Gutter 2007
Fossum Av Darre Elin Utenfor BSK Jenter 2011
Gjerdene Henrik BSK fotball Gutter 2006
Gjone Andreas BSK ski Menn foreldreklasse
Gjone Hanna Paalerud BSK ski Jenter 2008
Gjone Ingrid Paalerud BSK ski Jenter 2010
Gran-Nilsen Frida BSK ski Jenter 2013
Gran-Nilsen Martin Utenfor BSK Barn 2014 og yngre
Grimstad Aksel Halvorsen BSK ski Gutter 2005
Grimstad Astrid Halvorsen BSK ski Jenter 2008
Grosberghaugen Ann Kristin BSK ski Kvinner foreldreklasse
Grunt Kreken Haakon BSK ski Gutter 2008
Grønboengen Felix Émil Nikolai Von Zernichow BSK ski Gutter 2010
Hagland Gustav BSK ski Barn 2014 og yngre
Hagland Hanna BSK ski Jenter 2012
Hanssen Sebastian B BSK fotball Gutter 2007
Haug Christoffer BSK ski Gutter 2008
Haug Nicolai BSK ski Gutter 2006
Henningsen Baard BSK ski Menn foreldreklasse
Henriksen Eline Holter BSK ski Kvinner jr 2003
Hole Judith Ingela Rickertsen BSK ski Kvinner senior
Hultman Einar Brage BSK ski Gutter 2004
Høvik Marcus BSK fotball Gutter 2007
Indrevoll Hellestad Alvin BSK ski Gutter 2010
Ingierd Håkon Fenne BSK ski Gutter 2010
Ingierd Jonas Fenne BSK ski Gutter 2006
Ingierd Sigrid Fenne BSK ski Barn 2014 og yngre
Injar-Bryne Eskil BSK ski Gutter 2010
Iversen Selma Sand BSK ski Barn 2014 og yngre
Iversen Sofie Sand BSK ski Jenter 2010
Iversen Ekerbakke Mats BSK fotball Gutter 2007
Jacobsen Selma BSK ski Jenter 2005
Jørgensen Henrik BSK fotball Menn jr 2003
Kahn Jakob Utenfor BSK Menn Senior
Kamsvåg William BSK ski Gutter 2005
Karlsen Kasper BSK ski Menn jr 2003
Karlsrud Mia BSK ski Jenter 2010
Kjøbli Emil Skarsvaag BSK ski Gutter 2005
Kjøbli John BSK ski Menn Senior
Kjøbli Oskar Skarsvaag BSK ski Gutter 2009
Kjørri Hannah BSK ski Jenter 2009
Klyve August Frimann BSK fotball Gutter 2005
Koluder-Døvre Arman BSK fotball Gutter 2007
Kruse Andersen Oskar BSK håndball Gutter 2004
Kruse Andersen Sara BSK ski Jenter 2006
Kvarud Theo BSK håndball Gutter 2004
Langhus Bye Mikkel August BSK ski Gutter 2004
Lauritzen Isak BSK fotball Gutter 2006
Lauvstad Maria Jahrmann BSK ski Jenter 2007
Lauvstad Stella Jahrmann BSK ski Jenter 2004
Levjo Isak BSK fotball Gutter 2007
Lie Gullbrand Nyhus BSK fotball Gutter 2011
Lie Joakim Mellbye BSK fotball Menn foreldreklasse
Lie Sigurd Nyhus BSK fotball Gutter 2009
Linde Hendriksen Vilde Utenfor BSK Jenter 2011
Ljosåk Emilie BSK ski Jenter 2010
Lund Julie BSK ski Kvinner foreldreklasse
Löfgreen Alexander BSK fotball Gutter 2007
Løken Mari Paur Utenfor BSK Jenter 2011
Løken Ragna Paur BSK ski Jenter 2009
Løne Hansen Oskar BSK fotball Gutter 2011
Løvik Nilsen Aksel BSK fotball Gutter 2007
Malm Larneng Lotte BSK fotball Jenter 2011
Martinsen Ingvild BSK ski Jenter 2011
Matre-Aas Christiane BSK ski Jenter 2010
Melcher Martine BSK ski Jenter 2008
Meldalen Ida Emilie BSK ski Jenter 2009
Milinkovic Gabriel BSK fotball Gutter 2007
Moen Helene J. Baastad BSK ski Barn 2014 og yngre
Moen Mathias B. Baastad BSK ski Gutter 2008
Moen Victoria A. Baastad BSK ski Jenter 2010
Mossin Lars Gramshaug BSK ski Gutter 2009
Myhre Marcus BSK ski Gutter 2010
Myhre Mathias BSK ski Gutter 2008
Myrmel-Johansen Balder BSK ski Gutter 2006
Myrmel-Johansen Tiril BSK ski Kvinner jr 2003
Norum Felix BSK ski Gutter 2010
Norum Liam BSK friidrett Gutter 2013
Nyhus Ingrid BSK fotball Kvinner foreldreklasse
Nysted Tobias Emblem BSK ski Gutter 2008
Naas-Bibow Borgar BSK fotball Gutter 2009
Naas-Bibow Jens BSK fotball Menn foreldreklasse
Odgaard Gertrud Marie BSK ski Jenter 2010
Odgaard Hedvig Kirstine BSK ski Jenter 2012
Olivares Matheo BSK fotball Gutter 2007
Olsen Kenneth BSK fotball Menn foreldreklasse
Olsen Sondresen Julian BSK fotball Gutter 2007
Ophus Eirik BSK ski Menn jr 2000-2001
Ophus Håkon BSK ski Menn jr 2003
Otnes Ava BSK ski Jenter 2013
Pham Hoa Anh BSK fotball Gutter 2011
Pham Vinh Anh BSK fotball Gutter 2008
Pretorius Ella BSK ski Barn 2014 og yngre
Pretorius Even BSK ski Gutter 2010
Preus Marie Moen BSK ski Jenter 2008
Preus Oliver Moen BSK ski Gutter 2011
Retterstøl Elise BSK ski Jenter 2010
Revelsby Arnfinn BSK fotball Menn foreldreklasse
Revelsby Thomas Alm BSK fotball Gutter 2009
Rykke Fredrick BSK ski Gutter 2013
Rykke Valerie BSK ski Jenter 2012
Ryste Oda BSK ski Jenter 2009
Ryste Sofie BSK ski Jenter 2012
Røer Vegard Lund BSK ski Menn jr 2000-2001
Røhne Øystein BSK fotball Gutter 2007
Rønning Adrian BSK fotball Gutter 2006
Røynås Oskar BSK ski Gutter 2012
Røynås Viktor BSK ski Gutter 2012
S. Grønlie Ask BSK fotball Gutter 2007
Salomon Jonathan BSK fotball Gutter 2006
Schermann-Kahn Ada BSK fotball Jenter 2012
Schermann-Kahn Ada BSK ski Jenter 2012
Schermann-Kahn Jakob BSK ski Menn foreldreklasse
Schälli Martin BSK orientering Menn Senior
Schaanning Alfred BSK ski Gutter 2010
Schaanning Kaia Olava BSK ski Barn 2014 og yngre
Selsjord Sigurd Nordhagen BSK fotball Gutter 2006
Sjøberg Isak BSK fotball Menn jr 2003
Sjøholt Fredrik BSK ski Menn jr 2003
Skjørdal Sebastian BSK ski Gutter 2012
Skotheim Stenersen Iver BSK fotball Gutter 2007
Skrede Ole BSK fotball Gutter 2005
Sondresen Hanna Olsen BSK fotball Jenter 2004
Stefanussen Mattis Gjennestad BSK håndball Gutter 2004
Steimler Leonora BSK ski Jenter 2009
Steimler Lotta BSK ski Barn 2014 og yngre
Stensvik Aksel A. BSK ski Gutter 2010
Stensvik Jonas A. BSK ski Barn 2014 og yngre
Stensvik Kjetil BSK ski Menn foreldreklasse
Stigen Gabriel BSK fotball Gutter 2007
Sunde Arne Utenfor BSK Menn Senior
Svitovas Emilis BSK fotball Gutter 2007
Sørland Ole Kristian BSK friidrett Menn foreldreklasse
Sørlie-Reininger Adrian BSK ski Gutter 2009
Sørlie-Reininger Kasper BSK ski Gutter 2008
Thon Petter BSK fotball Gutter 2007
Tjernshaugen Sven August BSK ski Gutter 2005
Toresen Frank-Tore BSK ski Menn foreldreklasse
Vagrum Christian BSK ski Gutter 2013
Vagrum Emilie BSK ski Jenter 2009
Velle Henrik BSK ski Menn Senior
Vestby Tom Arild BSK innebandy Menn Senior
Weierholt Eline BSK ski Jenter 2012
Weierholt Jesper BSK ski Barn 2014 og yngre
Weierholt Julie BSK ski Jenter 2010
Weierholt Jørgen BSK ski Menn foreldreklasse
Wiig Boije Elias BSK ski Gutter 2009
Wold Endreson Fredrik BSK ski Gutter 2011
Wrangell Herman Lund BSK fotball Gutter 2006
Aagaard Carl Henrik Sørensen BSK ski Gutter 2012
Aagaard Emma BSK ski Jenter 2011
Aagaard Henrikke S. Sørensen BSK ski Barn 2014 og yngre
Aagaard Matilde BSK ski Jenter 2008
Aagaard Nicoline Louise Sørensen BSK ski Jenter 2009
Åkesson Anton BSK fotball Gutter 2007
Åkesson Jonas BSK fotball Menn foreldreklasse
Aarvik Ingrid BSK ski Barn 2014 og yngre
Aasen Omsland Axel BSK fotball Gutter 2007
 

Antall påmeldte: 208