» gå til arrangementets hovedside
» send mail til påmeldingsmottaker
» gå til påmeldingsskjema

Påmeldte deltakere til Brannfjell Opp 2020

Klikk på etternavnet ditt dersom du ønsker å endre brikkenummer eller tilleggsinfo.
Øvrige endringer / strykninger må gjøres pr. e-mail til Pål Chr Ingierd (email: pingierd@gmail.com)

Etternavn Fornavn Klubb Klasse
Albrecht-Holberg Leon Bækkelagets Sportsklub Gutter 12 år (2009)
Alvenes Eira Filippa Bjarttun Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Alvenes Tora Bjarttun Bækkelagets Sportsklub Jenter 12 år (2009)
Andersen Sigrid Oldervik Bækkelagets Sportsklub Jenter 10 år (2011)
Andersen Solveig Oldervik Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Andreassen Milla G Bækkelagets Sportsklub Jenter 16 år (2005)
Andresen Alba Bækkelagets Sportsklub Jenter 12 år (2009)
Andresen Milo Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Andresen Vegard Bækkelagets Sportsklub Gutter 16 år (2005)
Arvesen Tord Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Benberg Kristin Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Benberg Oliver Bækkelagets Sportsklub Gutter 12 år (2009)
Berre Jacobsen Theodor Bækkelagets Sportsklub Menn senior
Bjarttun Alvenes Eira Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Bjarttun Alvenes Tora Bækkelagets Sportsklub Jenter 12 år (2009)
Bjørbæk Rikke Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Borander Marlin Bækkelagets Sportsklub Jenter 13 år (2008)
Brendengen Ane Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Brendengen Einar Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Brendengen Eirill Bækkelagets Sportsklub Jenter 11 år (2010)
Brendengen Martin Bækkelagets Sportsklub Gutter 13 år (2008)
Bru Jonathan Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Brundtland Bernt Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Braathen-Byre Johannes Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Cimmerbeck-Sandal Vilja Bækkelagets Sportsklub Jenter 11 år (2010)
Clement Liam Bækkelagets Sportsklub Gutter 11 år (2010)
Clement Lotte Bækkelagets Sportsklub Jenter 13 år (2008)
Clement Lucas Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Clement Mikael Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Deinboll Alexander Bækkelagets Sportsklub Gutter 14 år (2007)
Deinboll Peter Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Deinboll Wilhelm Bækkelagets Sportsklub Gutter 16 år (2005)
Eriksen Ada Korsnes Bækkelagets Sportsklub Jenter 13 år (2008)
Eriksen Anna Korsnes Bækkelagets Sportsklub Jenter 7 år (2014)
Eriksen Skogstad Mari Bækkelagets Sportsklub Jenter 10 år (2011)
Eriksson Sondre Bækkelagets Sportsklub Gutter 12 år (2009)
Evrin Rasmus Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Fischer Ole Bækkelagets Sportsklub Gutter 10 år (2011)
Fontenelle Christopher Bækkelagets Sportsklub Gutter 8 år (2013)
Fossum Av Darre Elin Bækkelagets Sportsklub Jenter 10 år (2011)
Fremstad Isabel Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Giltun Elise Bækkelagets Sportsklub Jenter 10 år (2011)
Gjeitnes Kari Vikhagen Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Gjone Ingrid Paalerud Bækkelagets Sportsklub Jenter 11 år (2010)
Gjone Petter Paalerud Bækkelagets Sportsklub Gutter 7 år (2014)
Grimstad Aksel H Bækkelagets Sportsklub Gutter 16 år (2005)
Grimstad Astrid H Bækkelagets Sportsklub Jenter 13 år (2008)
Gulbrandsen Philip Bækkelagets Sportsklub Gutter 14 år (2007)
Hagen Sivert Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Hagen Torjus Bækkelagets Sportsklub Gutter 12 år (2009)
Hagland Gustav Bækkelagets Sportsklub Småsøsken (2015 og yngre)
Hagland Hanna Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Haug Christoffer Bækkelagets Sportsklub Gutter 13 år (2008)
Haug Nicolai Bækkelagets Sportsklub Gutter 15 år (2006)
Haug Per Kristian Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Henriksen Eline Holter Bækkelagets Sportsklub Kvinner 18 år
Henriksen Julie Holter Bækkelagets Sportsklub Jenter 13 år (2008)
Holberg Geir Ivar Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Hole Judith Ingela Rickertsen Bækkelagets Sportsklub Kvinner senior
Hultman Einar Brage Bækkelagets Sportsklub Menn 17 år
Ingierd Håkon Fenne Bækkelagets Sportsklub Gutter 11 år (2010)
Ingierd Jonas Fenne Bækkelagets Sportsklub Gutter 15 år (2006)
Ingierd Sigrid Fenne Bækkelagets Sportsklub Jenter 7 år (2014)
Injar-Bryne Eskil Bækkelagets Sportsklub Gutter 11 år (2010)
Jutkvam Oda Bækkelagets Sportsklub Kvinner 17 år
Kamsvåg William Bækkelagets Sportsklub Gutter 16 år (2005)
Karlsen Kasper Bækkelagets Sportsklub Menn 18 år
Kemi Sebastian Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Kinne Bjørnstad Cecilie Bækkelagets Sportsklub Kvinner 18 år
Kjøbli Emil Skarsvaag Bækkelagets Sportsklub Gutter 16 år (2005)
Kjøbli John Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Kjøbli Oskar Skarsvaag Bækkelagets Sportsklub Gutter 12 år (2009)
Klever Edvard Bakkejord Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Knudsen Frederikke Sundby Bækkelagets Sportsklub Jenter 10 år (2011)
Lexerød Felix Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Lindhom Martin Olai Bækkelagets Sportsklub Småsøsken (2015 og yngre)
Lindhom Tilde Juliane Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Ljosåk Emilie Bækkelagets Sportsklub Jenter 11 år (2010)
Martinsen Bjørnar Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Martinsen Ingvild Bækkelagets Sportsklub Jenter 10 år (2011)
Moen Mathias Baastad Bækkelagets Sportsklub Gutter 13 år (2008)
Mossin Lars Gramshaug Bækkelagets Sportsklub Gutter 12 år (2009)
Myhre Marcus Bækkelagets Sportsklub Gutter 11 år (2010)
Myhre Mathias Bækkelagets Sportsklub Gutter 13 år (2008)
Myrmel-Johansen Balder Bækkelagets Sportsklub Gutter 15 år (2006)
Myrmel-Johansen Tiril Bækkelagets Sportsklub Kvinner 18 år
Normann Ellie Haraldsen Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Normann Mathilde Haraldsen Bækkelagets Sportsklub Kvinner old-girls (foreldre)
Norum Aksel Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Norum Felix Alexander Bækkelagets Sportsklub Gutter 11 år (2010)
Nysted Tobias Emblem Bækkelagets Sportsklub Gutter 13 år (2008)
Odgaard Gertrud Marie Bækkelagets Sportsklub Jenter 11 år (2010)
Ophus Håkon Bækkelagets Sportsklub Menn 18 år
Otnes Ava Bækkelagets Sportsklub Jenter 7 år (2014)
Reinemo Felix Bækkelagets Sportsklub Menn 19-20 år
Retterstøl Elise Bækkelagets Sportsklub Jenter 11 år (2010)
Retterstøl Erik Bækkelagets Sportsklub Gutter 7 år (2014)
Revelsby Thomas Alm Bækkelagets Sportsklub Gutter 12 år (2009)
Rykke Claire Bækkelagets Sportsklub Jenter 11 år (2010)
Rykke Fredrick Bækkelagets Sportsklub Gutter 8 år (2013)
Rykke Valerie Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Ryste Oda Bækkelagets Sportsklub Jenter 12 år (2009)
Ryste Sofie Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Rødland Jon Winsnes Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Røer Vegard Lund Bækkelagets Sportsklub Menn senior
Røynås Oskar Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Røynås Viktor Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Sandal Jan Even Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Sanness Caroline Bækkelagets Sportsklub Kvinner 18 år
Schermann-Kahn Ada Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Schermann-Kahn Jakob Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Sigurdsen Amalie Bækkelagets Sportsklub Jenter 11 år (2010)
Sommerfeldt Gedde Viktor Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Sommerfeldt Gedde Viktor Bækkelagets Sportsklub Gutter 8 år (2013)
Steimler Christian Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Steimler Leonora Bækkelagets Sportsklub Jenter 12 år (2009)
Steimler Lotta Bækkelagets Sportsklub Jenter 7 år (2014)
Stensvik Aksel A. Bækkelagets Sportsklub Gutter 11 år (2010)
Stensvik Jonas A. Bækkelagets Sportsklub Gutter 7 år (2014)
Stensvik Kjetil Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Sulutvedt Herman Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Sørensen Bjørn Martin Bækkelagets Sportsklub Menn old-boys (foreldre)
Sørlie-Reininger Kasper Bækkelagets Sportsklub Gutter 13 år (2008)
Tjernshaugen Sven August Bækkelagets Sportsklub Gutter 16 år (2005)
Vagrum Emilie Bækkelagets Sportsklub Jenter 12 år (2009)
Von Zernichow Grønboengen Felix Émil Nikolai Bækkelagets Sportsklub Gutter 11 år (2010)
Weiby Gudbrand Bredvold Bækkelagets Sportsklub Gutter 7 år (2014)
Weiby Ragnhild Bredvold Bækkelagets Sportsklub Småsøsken (2015 og yngre)
Wiig Boije Elias Bækkelagets Sportsklub Gutter 12 år (2009)
Wiig Boije William Bækkelagets Sportsklub Småsøsken (2015 og yngre)
Willanger Magnus Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Willanger Silje Bækkelagets Sportsklub Jenter 9 år (2012)
Østby Jannike Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
Aagaard Carl Henrik S. Bækkelagets Sportsklub Gutter 9 år (2012)
Aagaard Emma Bækkelagets Sportsklub Jenter 10 år (2011)
Aagaard Matilde Bækkelagets Sportsklub Jenter 13 år (2008)
Aagaard Nicoline Louise S Bækkelagets Sportsklub Jenter 12 år (2009)
Aarvik Edvard Bækkelagets Sportsklub Gutter 11 år (2010)
Aarvik Ingrid Bækkelagets Sportsklub Jenter 8 år (2013)
Aarvik Janna Bækkelagets Sportsklub TRENER (hjelper gruppen sin)
 

Antall påmeldte: 140