» send mail til påmeldingsmottaker
» gå til påmeldingsskjema

Påmeldte deltakere til ASK-Cupen 14. november Vikingskipet

Klikk på etternavnet ditt dersom du ønsker å endre brikkenummer eller tilleggsinfo.
Øvrige endringer / strykninger må gjøres pr. e-mail til Heidi Støen (email: stoenhei@gmail.com, tlf: 41433283)

Etternavn Fornavn Klubb Klasse
Shobe Carl Aktiv SK Gutter rekrutt (100m-400m)
Middelkoop August Aktiv SK Gutter JC (500m-1500m)
Kroken Simen Aktiv SK AvtaleHS (500m)
Linnestad Kyrre Otto Aktiv SK Gutter JB (500m-1500m)
Alme Tinius Aktiv SK Gutter 10 (400m-500m)
Sjøbrend Julie Berg Aktiv SK Jenter JC (500m-1500m)
Shobe Ilsa Aktiv SK Jenter JB (500m-1500m)
Nordhus Mads Aktiv SK Gutter rekrutt (100m-400m)
Haukaas Viktor Aktiv SK Gutter 12 (500m-1000m)
Andersen Eirik Aktiv SK Gutter rekrutt (100m-400m)
Mugaas Hjalmar Aktiv SK Gutter rekrutt (100m-400m)
Jorde Håkon Aktiv SK Gutter JB (500m-1500m)
Eriksen Thomas Lande Aktiv SK Gutter JB (500m-1500m)
Wiklund Ragne Aktiv SK Jenter JB (500m-1500m)
Berentsen Emmeline Aktiv SK Jenter rekrutt (100m-400m)
Njøs Emilie Sparre Aktiv SK Jenter JC (500m-1500m)
Mugaas Andresen Jørgen Aktiv SK Gutter JC (500m-1500m)
Feiring Aron Aktiv SK Gutter rekrutt (100m-400m)
Krumsvik Viktor Arendal Skøiteklub Gutter JB (500m-1500m)
Kristensen Pål M Arendal Skøiteklub Gutter JC (500m-1500m)
Leandersen Ingvild Asker Skøyteklubb Jenter 12 (500m-1000m)
Vinslid Aurora Milch Asker Skøyteklubb Jenter 12 (500m-1000m)
Furnee Marte Bjerkreim Asker Skøyteklubb Jenter JC (500m-1500m)
Finsland Stine Asker Skøyteklubb Jenter 10 (400m-500m)
Vinslid Nina Milch Asker Skøyteklubb Jenter 10 (400m-500m)
Østenstad Oda Kjærvik Asker Skøyteklubb Jenter JC (500m-1500m)
Hilde Hedvig Asker Skøyteklubb Jenter JC (500m-1500m)
Hilde Simon Asker Skøyteklubb Gutter JB (500m-1500m)
Lindeijer Emma Asker Skøyteklubb Jenter JB (500m-1500m)
Søfteland Linnea Marie Stålvik Asker Skøyteklubb Jenter 12 (500m-1000m)
Elvebakken Marlon Asker Skøyteklubb Gutter JC (500m-1500m)
Kristensen Jonas Nordhøy Asker Skøyteklubb Gutter JB (500m-1500m)
Mortensen Johansen Henrik Brandbu if Gutter 12 (500m-1000m)
Liaklev Simen Brandbu if Gutter 12 (500m-1000m)
Haug Katrine Drammens SK Jenter JB (500m-1500m)
Fossen Marie Drammens SK Jenter JC (500m-1500m)
Hognestad Bertha Natalie Drammens SK Jenter JB (500m-1500m)
Lund Dafne Marin Drammens SK Jenter JC (500m-1500m)
Hansen Emil Drammens SK Gutter JC (500m-1500m)
Hovland Isak Eidsvold Turn Skøyter Gutter 11 (500m-1000m)
Glesne Sondre K Geithus IL Gutter JB (500m-1500m)
Borgersen Bjørnar Geithus IL Gutter JB (500m-1500m)
Refsdal Sivert HAMAR IL Gutter 10 (400m-500m)
Mauseth Bendik HAMAR IL Gutter JC (500m-1500m)
Ervik Emil HAMAR IL Gutter JC (500m-1500m)
Strand Didrik Eng HAMAR IL Gutter rekrutt (100m-400m)
Jacobsen Elise Stabel HAMAR IL Jenter rekrutt (100m-400m)
Bekkelund Mia HAMAR IL Jenter rekrutt (100m-400m)
Mauseth Nini HAMAR IL Jenter 10 (400m-500m)
Strand Sander Eng HAMAR IL Gutter JC (500m-1500m)
Refsdal Ivar HAMAR IL Gutter JB (500m-1500m)
Hansen Tiril Veslum HAMAR IL Jenter JC (500m-1500m)
Flensborg Mina Hoff HAMAR IL Jenter JC (500m-1500m)
Ervik Emilie HAMAR IL Jenter JB (500m-1500m)
Eriksen Thomas Tuv Herkules SK Avtale HS(500m-1500m)
Eriksen Daniel Thuv Herkules SK Gutter JC (500m-1500m)
Sleeking Robin Hol IL Gutter JC (500m-1500m)
Sleeking Joren Hol IL Gutter 12 (500m-1000m)
Tveter Sander IF Fram Gutter JB (500m-1500m)
Nordal Filip Møller IF Fram Gutter rekrutt (100m-400m)
Nordal Didrik Møller IF Fram Gutter JC (500m-1500m)
Omsland Else Merethe IF Fram Avtale HS(500m-1500m)
Wasvik Carlos IF Fram Gutter JB (500m-1500m)
Kasper Tveter IF Fram Gutter JC (500m-1500m)
Sørslett Ingrid Jevnaker IL Jenter 10 (400m-500m)
Nefjen Ask Heine Jevnaker IL Gutter 11 (500m-1000m)
Berg Amalie Jevnaker IL Jenter JC (500m-1500m)
Nilsson Henrik Eggar Jevnaker IL Gutter JC (500m-1500m)
Øiom Oda Marie Jevnaker IL Jenter 10 (400m-500m)
Nefjen Vetle Jevnaker IL Gutter 12 (500m-1000m)
Østby Guro K. Jevnaker IL Jenter JC (500m-1500m)
Brørby Guro Ruden Jevnaker IL Jenter JC (500m-1500m)
Østby Emma K. Jevnaker IL Jenter 10 (400m-500m)
Hovde Christoffer T. Jevnaker IL Gutter 10 (400m-500m)
Sørslett Kristine Jevnaker IL Jenter 11 (500m-1000m
Wego Ingrid Marie H. Jevnaker IL Jenter JB (500m-1500m)
Myhre Ingunn Jevnaker IL Jenter JC (500m-1500m)
Øiom Hedda Mathilde Jevnaker IL Jenter JC (500m-1500m)
Wego Ole Magnus H. Jevnaker IL Gutter 12 (500m-1000m)
Hvammen Camilla Kongsberg if skøyter Jenter JB (500m-1500m)
Hvammen Sondre Kongsberg if skøyter Gutter 11 (500m-1000m)
Myro Aurora Kongsvinger Skøyteklubb Jenter JB (500m-1500m)
Høiby Isak Kongsvinger Skøyteklubb Gutter JB (500m-1500m)
Braathen Anna Kongsvinger Skøyteklubb Jenter JB (500m-1500m)
Lysø Ella Bø Kongsvinger Skøyteklubb Jenter rekrutt (100m-400m)
Hansen Kristine Kongsvinger Skøyteklubb Jenter JB (500m-1500m)
Bergh Leo Aleksander Kongsvinger Skøyteklubb Gutter JC (500m-1500m)
Braathen Tore Kongsvinger Skøyteklubb Gutter JC (500m-1500m)
Braathen Johanne Kongsvinger Skøyteklubb Jenter rekrutt (100m-400m)
Lysø Amanda Bø Kongsvinger Skøyteklubb Jenter 12 (500m-1000m)
Nordheim Martin Vårvik Leinstrand IL Gutter JB (500m-1500m)
Kvarstad Tretterud Hanna Oslo Skøiteklub Jenter rekrutt (100m-400m)
Pedersen Fredrik Oslo Skøiteklub Gutter 10 (400m-500m)
Nerstad Gundersen Maiken Oslo Skøiteklub Jenter 11 (500m-1000m
Sanderud Sarah Marie Sand IF Jenter 12 (500m-1000m)
Bakken Cecilie Sand IF Jenter JC (500m-1500m)
Engebråten Gina Sand IF Jenter JC (500m-1500m)
Fløiten Tuva Sand IF Jenter 11 (500m-1000m
Sæther Ingrid Sand IF Jenter rekrutt (100m-400m)
Engebråten Hallgeir Sand IF Gutter JB (500m-1500m)
Nyborg Colin Sand IF Gutter 12 (500m-1000m)
Sæther Sigurd Sand IF Gutter 12 (500m-1000m)
Engebråten Hanna Sand IF Jenter 11 (500m-1000m
Andreassen Henrik Sand IF Gutter JC (500m-1500m)
Sæther Håkon Sand IF Gutter JC (500m-1500m)
Fløiten Tobias Sand IF Gutter JC (500m-1500m)
Luberth Madelen Sandefjord SK Jenter 12 (500m-1000m)
Hoff Herman Sandefjord SK Gutter 11 (500m-1000m)
Tyslum Sperre Helene Sandefjord SK Jenter JC (500m-1500m)
Heian Trine Sandefjord SK Jenter JC (500m-1500m)
Tyslum Sperre Petter Sandefjord SK Gutter 10 (400m-500m)
Kragh Andersen Sindre Sandefjord SK Gutter JC (500m-1500m)
Reiss-Jacobsen Kari-Celine Skreia Skøyteklubb Toten Jenter 12 (500m-1000m)
Eitrem Sander Skreia Skøyteklubb Toten Gutter JC (500m-1500m)
Eichler Ingrid Håkegård Skreia Skøyteklubb Toten Jenter 10 (400m-500m)
Isachsen Ola N. Stange SK Gutter JC (500m-1500m)
Hagen Ida E. Stange SK Jenter JC (500m-1500m)
Ripsrud Magnus Stange SK Gutter JB (500m-1500m)
Szygenda Arwen Sør-Fron IL Skøytegruppa Jenter JC (500m-1500m)
Øverjordet Malin STRØKET/HS Sør-Fron IL Skøytegruppa Jenter JC (500m-1500m)
Muhamed Suleiman Fosi Tynset IL Gutter JB (500m-1500m)
Harsjøen Knut Tynset IL Gutter 12 (500m-1000m)
Moen Bredalslien Synne Tynset IL Jenter JB (500m-1500m)
Grue Mælen Fredrik Tynset IL Gutter JC (500m-1500m)
Maageng Lund Oda Margrete Tynset IL Jenter JB (500m-1500m)
Harsjøen Nils Tynset IL Gutter JB (500m-1500m)
 

Antall påmeldte: 126