» gå til arrangementets hovedside
» send mail til påmeldingsmottaker
» gå til påmeldingsskjema

Påmeldte deltakere til Eggemomila 2017

Endringer / strykninger må gjøres pr. e-mail til Lars Berglund (email: lb.mobil@online.no)

Etternavn Fornavn Klubb Klasse
Adam-Ibrahim Abir Hvalsmoen transittmottak Damer 5 KM
Ambrosen Cecilie Colbjørnsen Team Blodslit Damer 10 KM
Andersen Lene G Privat Damer 10 KM
Antonsen Kenneth SK RYE Herrer 10 KM
Arntsen Martin gubbetrim Herrer 5 KM
Asmelash Elsa Hvalsmoen transittmottak Damer 5 KM
Aure Maria Modum FIK Damer 5 KM
Bakke Lars Ola BVB09 Herrer 5 KM
Bakke Morten BVB09 Herrer 5 KM
Berg Christian Rohr-Torp Holeværingen Ungdom gutter 5 KM
Berven Ina Privat Damer 10 KM
Blikken Roar Privat Herrer 5 KM
Buyonje Aloisius Hvalsmoen transittmottak Herrer 5 KM
Bøtun Dag Einar Stavanger Friidrettsklubb Herrer 5 KM
Christiansen Silje Driv IL Damer 10 KM
Christiansen Engen Fredrik Enebakk IF Ungdom gutter 5 KM
Christiansen Engen Ida Enebakk IF Ungdom jenter 10 KM
Christiansen Engen Thea Enebakk IF Ungdom jenter 5 KM
Clementz Tommy Svea Finans Herrer 5 KM
Damsgård Leif Privat Herrer 5 KM
Edroma Godfrey Hvalsmoen transittmottak Herrer 10 KM
Eidal Gunnar Modum FIK Herrer 5 KM
Einum Magnus BVB09 Herrer 10 KM
Erichsrud Dag Ingen klubb Herrer 5 KM
Eriksen Jan Team Vesterngata Herrer 10 KM
Eriksen Trond Team Vesterngata Herrer 10 KM
Esmat Sabir Hvalsmoen transittmottak Herrer 10 KM
Fjørtoft Bengt Privat Herrer 5 KM
Fjørtoft Malin Bjørgen Privat Ungdom jenter 5 KM
Flatum Christin Brandbu IF Damer 5 KM
Foss Dorte Raufoss IL Damer 5 KM
Fossum Per Asker Skiklubb Herrer 5 KM
Funwi Gerald Hvalsmoen transittmottak Herrer 10 KM
Hagen Mali Jåvoll Brandbu IF Ungdom jenter 5 KM
Hagen Ragnar Privat Herrer 10 KM
Hagen Trude Camilla Jåvoll Brandbu IF Damer 5 KM
Hagen Ulrik Jåvoll Brandbu IF Ungdom gutter 5 KM
Hagos Awet Hvalsmoen transittmottak Herrer 5 KM
Haile Yonas Hvalsmoen transittmottak Herrer 5 KM
Halvorsrud Anders Privat Herrer 10 KM
Hamo Rojin Hvalsmoen transittmottak Damer 5 KM
Hansen Bjørn Lohne Treningsparet Herrer 5 KM
Hansen Therese Hornsletten Trysil vgs Damer 10 KM
Hansson Kevin Wam Privat Ungdom gutter 5 KM
Hansson Lennart Wam Privat Herrer 5 KM
Hansson Nicolai Wam Privat Ungdom gutter 5 KM
Hellerud Christian Team Denné Herrer 10 KM
Hole Knut Hadeland Friidrettsklubb Herrer 10 KM
Hopen Hans Jørgen Privat Herrer 10 KM
Hopen Oline Brandbu IF Damer 10 KM
Hovind Einar Kartverket BIL Herrer 10 KM
Hval Anders Haugsbygd IF Herrer 10 KM
Hval Dsrja Haugsbygd IF Damer 10 KM
Hval Elias Haugsbygd IF Ungdom gutter 5 KM
Hval Johanna Haugsbygd IF Ungdom jenter 5 KM
Jacobsen Martine Privat Damer 10 KM
Karlsen Geir Privat Herrer 10 KM
Khasay Samuel Hvalsmoen transittmottak Herrer 5 KM
Krauss Amundsen Elisabeth Ådal il Damer 10 KM
Kuhs Reinhard Lillehammer IF Herrer 10 KM
Kværnstrøm Thor L. Privat Herrer 10 KM
Langengen Didrik Haugsbygd IF Ungdom gutter 10 KM
Langengen Lotte Haugsbygd IF Ungdom jenter 5 KM
Langerud Kari Hytteplan Sport Damer 10 KM
Larsen Geir Olav Ringkollen Skiklubb Herrer 10 KM
Larsen Marie Ringkollen Skiklubb Damer 5 KM
Larsen Pål Svea Finans Herrer 5 KM
Losoa Ronny Varp entreprenør Herrer 10 KM
Lunde Vivian Sørensen Privat Damer 10 KM
Løken Egil Privat Herrer 10 KM
Mihretab Tiebe Hvalsmoen transittmottak Damer 5 KM
Moen Line Marie Privat Damer 10 KM
Mohammed Farhan Hvalsmoen transittmottak Herrer 10 KM
Mork Marte Bagaasen Ringkollen Skiklubb Ungdom jenter 5 KM
Myhre Cecilie Svea Finans Damer 5 KM
Myhre Jonathan Svea Finans Ungdom gutter 5 KM
Myhre Magnus Tuv Jevnaker ski Herrer 5 KM
Nordengen Liv Ringerike Friidrettsklubb Damer 5 KM
Nordrum Mari Hytteplan Sport Damer 10 KM
Nybakk Alexander Ringerike Friidrettsklubb Herrer 5 KM
Nybø Thomas Privat Herrer 10 KM
Olaussen Erik Nesodden IF - friidrett Ungdom gutter 5 KM
Olsen Lone-Christine Privat Damer 5 KM
Olsen Mads Orø Privat Ungdom gutter 5 KM
Oppenhagen Tuva Ringkollen Skiklubb Damer 5 KM
Pay Jan Privat Herrer 10 KM
Pedersen Marte Ringerike Friidrettsklubb Damer 10 KM
Peterson Moses Hvalsmoen transittmottak Herrer 5 KM
Piippo Mika Ringkollen Skiklubb Herrer 5 KM
Ramsrud Erik Team Johnet Herrer 5 KM
Reche Maria Thune Treningsparet Damer 5 KM
Reklev Gunnar Team Lille Handleri Herrer 5 KM
Rezayi Javad Hvalsmoen transittmottak Herrer 5 KM
Riseth Lillan Marie Privat Damer 10 KM
Rohr-Torp Anne Holeværingen Damer 5 KM
Rygg Ingebrigt Hytteplan Sport Herrer 5 KM
Røbech Bakke Hermann BVB09 Ungdom gutter 5 KM
Rørdam Jon Høybråten og Stovner IL Herrer 10 KM
Røren Arne-K + Rex Schæfer Ingen klubb Trim 5 KM uten tid
Sand Skaarud Marius Würth Hønefoss Herrer 10 KM
Sinkovic Hasnija Gjelleråsen IF Damer 5 KM
Sjurseth Andreas Myhre SK VIDAR Herrer 10 KM
Skaug Torkild Løchsen Camp Eggemoen Herrer 5 KM
Solbakken Tine Privat Damer 10 KM
Steinkjer Bjørn Menova A/S Herrer 5 KM
Stigen Camilla Team Blodslit Damer 10 KM
Stølen Ketil Ingen klubb Herrer 10 KM
Svensrud Erik Ådal il Herrer 10 KM
Sætren Audun R. Privat Herrer 5 KM
Sørgård Emma Ringerike Friidrettsklubb Ungdom jenter 5 KM
Sørgård Jonas Ringerike Friidrettsklubb Ungdom gutter 5 KM
Tandberg Heidi Privat Damer 10 KM
Tannous Awni Hvalsmoen transittmottak Herrer 5 KM
Teklemariam Habte Hvalsmoen transittmottak Herrer 5 KM
Thune Sverre Ringerike O-lag Herrer 5 KM
Torgersrud Per-Christian Lysaker Privat Herrer 10 KM
Tuftin Per Ragnar Søndre Røsby Herrer 5 KM
Tørrisplass Ola Privat Herrer 10 KM
Welday Samuel Hvalsmoen transittmottak Herrer 5 KM
Wiik Siw-Gøril Nystad Privat Damer 10 KM
Yusus Harun Privat Ungdom gutter 5 KM
Øien Hanne Ringerike Friidrettsklubb Damer 5 KM
 

Antall påmeldte: 122